Sosyal Medya

56Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

sesli chat mobil

Bu Sitelerde Hem Yaz Hem Konuş

 

 

Üyelik sistemi tarafından sağlanan arkadaşlık ve sohbet sitesi hizmetleri, sitedeki sesli sohbet kullanma fırsatı denilen çeşitli konu başlıklarında siteye erişim sağlar. Üyelik süreci çok kısa sürede gerçekleştirilir ve sisteme katılabilirsiniz. Fotoğraflarınızı, üyelik işlemleriyle oluşturduğunuz profillerinize yükleyebilirsiniz. Sohbet içeriği sesi desteklediğinden, bir donanım mikrofonunun bulunması gerekir.

Yazarak Ve Konuşarak İletişim Kurabilme

Bir sitedeki sohbet kriterlerinde katılımcılar sesli sohbet özelliklerini kullanarak konuşarak veya sitedeki bir alana veri girerek sohbet özelliklerini kullanabilirler. Sitedeki çeşitli konular sayesinde katılımcılar kendileri için en uygun konuyu seçebilir ve bu konuyla ilgili diğer katılımcılarla iletişim kurabilirler.

Profilleri Görüntüleme Ve Davet Etme Sistemi

Siteye üye olan kullanıcılar profillerini görüntüleyebilir ve doğru kullanıcılara arkadaşlık isteği gönderebilir. Kabul edilirse, davet edilen insanlar arkadaşlar listesine dahil edilir. Sitenin genel kuralları, küfür, küfür, hakaret gibi hakaret gibi yazılı ve sözlü olarak yasaktır. Bu kurallara uyulmaması halinde üyelik işlemleri iptal edilir.

Siteyi Diğerlerinden Ayıran Özellikler

Çoğu tanışma siteleri soru işaretleri ve gizlilik engelleri var. Günümüzde sesli chat mobil siteleri, kullanıcılarının gizliliğini garanti eder. 3. kişilerle hiçbir bilgi paylaşılmaz. Gerçekçi olmayan kullanıcı sorunları, sinir bozucu reklamlar ve engeller ortaya çıkmamıştır. Sitenin, herkesin aradığı şeyi temel alarak bir arkadaş bulma şansı vardır.

Bu sadece sesli chat değil, aynı zamanda Skype altyapısına bağlanmak istediğiniz kişilerle görüntülü sohbet yapmanızı sağlar. Site çok başarılı bir altyapıya sahip. Röportajlar animasyonlu animasyonlar, ifadeler ile zenginleştirilmiştir. Siteyi, bir mobil bilgisayardan veya PC'den yüksek kalitede bağlantı hızında kullanma fırsatı verilir.

Yazar : ilkpanel
17 Haz Çar 14:48
2160 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar